Doradztwo zawodowe Cieszyn

           Wybór dalszego kierunku kształcenia oraz wybór zawodu jest dla większości młodych ludzi bardzo trudnym zadaniem. Niewielu z nich potrafi określić w jakim kierunku zawodowym chciałoby dalej pójść. Często są to wybory przypadkowe, które skutkują zmianą szkoły lub w przyszłości brakiem satysfakcji zawodowej. Dlatego staram się pomóc młodzieży w określeniu ich: predyspozycji zawodowych, zainteresowań, uzdolnień, temperamentu, mocnych i słabych stron oraz ograniczeń zawodowych.

W przypadku osób dorosłych analizuję przebieg dotychczasowej ścieżki zawodowej oraz wspólnie określamy możliwości, zainteresowania, temperament, cechy osobowości. To również pomoc w określeniu nowej drogi zawodowej wraz ze wskazaniem różnych form dokształcania.

Moja FIIMA realizuje usługi w zakresie doradztwa zawodowego:

doradztwo indywidualne, w tym udzielanie porad doradczych, tworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, wyznaczanie ścieżek kariery edukacyjno-zawodowejdoradztwo grupowe dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, osób poszukujących pracy:
- diagnozy preferencji i predyspozycji zawodowych
- wsparcia w planowaniu kariery zawodowej/edukacyjnejszkolenia oraz warsztaty z:
- zakresu aktywnego poszukiwania pracy
- autoprezentacji
- komunikacjipomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnejDoradztwo zawodowe Cieszyn - doradztwo indywidualne, doradztwo grupowe dla uczniów szkolenia z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, oraz pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej i pozostałe szkolenia prowadzone są zawsze na najwyższym poziomie.
Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.
OK, zamknij
Więcej informacji.